Kategoriler
Sepetim

İnnovationBG

Alışveriş sepetiniz boş!

InnovationBG, merkezi Bulgaristan’ da bulunan bir elektronik sigara likiti üreticisidir. E-sigara cihazlarınız için gerçek anlamda kaliteli ve rahatlıkla kullanabileceğiniz e-sigara likiti içeriklerini üreten firma aynı zamanda e-sigara dünyasının bilinen en eski ve köklü markalarından da bir tanesidir. Tamamen otomatik bir şişeleme bandı kullanan InnovationBG’ nin, elektronik sigara likiti içeriklerini el değmeden şişelediğini ve bunu yaparken her türlü kalite standartına uymaya dikkat ettiğini de belirtelim. InnovationBG bugün Avrupa’ nın pek çok ülkesinde ürünleri satılmakta olan bir e-likit üreticisi konumunda.

Ambalajından ürünlerin içerik ve aromalarına kadar ürünleri ile ilgili her detayı değişen kullanıcı ihtiyaçlarına göre düzenleyen InnovationBG elektronik sigara likiti konusunda oldukça başarılı firmalardan bir tanesidir. InnovationBG elektronik sigara likiti çeşitleri dört ana kategoriye ayrılıyor. Bunlar; VA Classic Line, Shortfill Vixt, SHAKE & VAPE ve NICO BOOM isimleriyle anılıyorlar. InnovationBG elektronik sigara likiti içerikleri aynı azmanda bu ana kategorilerin altında pek çok farklı alt kategori ile e-sigara kullanıcılarının buhar ihtiyacını karşılıyorlar.

InnovationBG elektronik sigara likiti kategorilerinden VA Classic Line, nikotin değeri 0 mg – 2.4 mg arasında değişen bir e-likit kategorisi. 10 ML veya 30 ML’ lik sert plastik – çocuk korumalı şişelerde kullanıcılara ulaşan e-likit içerikleri, diğer elektronik sigara likiti ve premium likit içeriklerinden çok daha yüksek oranda PG içerdikleri ve zengin bir aromaya sahip oldukları için özellikle MTL / sigara içimi e-sigara kullanıcıları tarafından tercih ediliyorlar. Serinin aromaları arasında tek meyve veya tütün lezzetleri öne çıkıyor. Shortfill Vixt InnovationBG elektronik sigara likiti çeşitleri ise 60 ML’ lik veya 50 ML’ lik şişelerde tüketicilere ulaşıyor ve daha yüksek oranda nikotin seviyesine sahip. InnovationBG Shrtfill Vixt Serisi, tütün aromaları ve karışık (mixed) aromalar konusunda oldukça zengin. SHAKE & VAPE InnovationBG e-likitleri kullanmak için, 30 ML’ lik veya 20 ML’ lik e-likit şişelerini kullanmadan önce çalkalamanız gerekiyor. InnovationBG elektronik sigara likiti içeriklerinin nikotin açısından en zengin segmenti ise NICO BOOM. Özellikle MTL / sigara içimi e-sigara kullanıcıları ve pod e-sigara severler için üretilmiş bu serinin şişeleri 10 ML / 20 ML veya 30 ML olabiliyor. InnvatioonBG’ nin aynı zamanda %100 VG’ den meydana gelen e-likit içerikleri de mevcut.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.