Kategoriler
Sepetim

Nasty Juice

Nasty Juice - Bad Blood Premium Likit (60ML) Nasty Juice - Bad Blood Premium Likit (60ML)
%20
İndirim
Nasty Juice Bad Blood Premium Likit (60ML)Likit Tipi: Premium E LikitAroma: Siyah Frenk Üzümü ve Hafif NaneÜretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 60 ML  / Gıda Sınıfı Alüminyum Teneke Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Tüm E Sigara Cihazlarında Kullanılabilir. Ciğ..
550,00TL 690,00TL
Nasty Salt - Bad Blood (30ML) Likit Tipi: Premium Salt E Likit Aroma: Frenk Üzümü, Hafif Nane Üretici Firma: Nasty Juice Şişe Tipi: 30 ML / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi Kapaklı Uygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 12mg, 24mg, 35mg, 50m..
690,00TL
Nasty Salt - Cushman Mango Banana (30mL)Likit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Mango ve MuzÜretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 12mg, 24mg, 35mg, 50m..
690,00TL
Nasty Salt - Cushman Mango Grape (30mL)Likit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Mango ve ÜzümÜretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 12mg, 24mg, 35mg, 50m..
690,00TL
Nasty Salt - Double Apple (30mL) Shisha SeriesLikit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Kırmızı Elma ve Yeşil ElmaÜretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 1..
690,00TL
Nasty Salt - Grape Raspberry (30mL) Shisha SeriesLikit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Üzüm ve AhududuÜretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 12mg, 24m..
690,00TL
Nasty Salt - Lemon Mint (30mL) Shisha SeriesLikit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Limon ve NaneÜretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 12mg, 24mg, 35mg..
690,00TL
Nasty Salt - Mango Ice (30mL)Likit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Mango ve BuzÜretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 12mg, 24mg, 35mg, 50mg gibi Niko..
690,00TL
Nasty Salt - Slow Blow (30ML)Likit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Ananas LimonataÜretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 12mg, 24mg, 35mg, 50mg gibi Nikoti..
690,00TL
Nasty Salt - Trap Queen (30ML)Likit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Çilek (Çilek / Hafif Mentol)Üretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara Modelleri.DİKKAT! 9mg, 12mg, 24mg, 35mg, 5..
690,00TL
Nasty Salt - Vanilla Cuban (30mL)Likit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Küba Purosu ve Vanilya Üretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 12mg, 24mg, ..
690,00TL
Nasty Salt - Watermelon Bubblegum (30mL) X SeriesLikit Tipi: Premium Salt E LikitAroma: Karpuzlu SakızÜretici Firma: Nasty JuiceŞişe Tipi: 30 ML  / Gıda Sınıfı Unicorn Şişe / Çocuk Kilidi KapaklıUygun Cihazlar: Düşük Watt İle Çalışan Pod (Kartuşlu) E-Sigara ModelleriDİKKAT! 9mg, 12mg, 24mg..
690,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 65 (6 Sayfa)

Piyasadaki diğer tüm e-likit üreticilerini unutun! Birbirinden farklı aromaları, sağladığı dolgulu ve hoş kokulu buharı, özel tasarım şişesi ve diğer detaylarıyla standartların çok üstünde bir premium elektronik sigara likiti deneyimi sunan Nasty Juice, e-sigara kullanıcıları arasında oldukça popüler olan bir e-likit üreticisidir. 2015 Yılında Malezya’ da kurulmuş bir premium e-likit üreticisi olan Nasty Juice, sadece taşıma şişesi ile diğer rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarmış bir marka.

KILO, Dinner Lady gibi pek çok e-sigara otoritesinden önemli ödüller almış olan Nasty Juice, geride bıraktığımız 2019 Yılında Vapearound UK ve MIVAS KL gibi otoritelerden en iyi salt likit, en iyi meyve aroması gibi ödüller alan Nasty Juice, Vapecon KL, Vapeshow Prague gibi pek çok fuar ve organizasyondan ödülle dönmeyi başardı. Nasty Juice’ un aynı zamanda yine pek çok premium likit otoritesinden ödül almayı başarmış olan KILO ile birlikte ortak olarak ürettiği bir premium e-likit serisinin bulunduğunu da eklemekte fayda var.

Aralarında Nasty Juice Cush Man, Nasty Juice Ballin, NastyXKilo, NastyXChubby, Nasty Juice Yummy Fruity Series, Nasty Juice Tobacco Series gibi farklı aroma serilerinin bulunduğu Nasty Juice E-likit çeşitlerinin aynı zamanda “salt” serilerinin bulunduğunu da eklemekte fayda var. İster sigara içimi için isterseniz nargile içimi için tervcih edebileceğiniz Nasty Juice e-likit içeriklerinin diğer markalardan en üstün tarafı son derece kaliteli e-likit içerikleri üretiyor olması. Firmanın aromaları ve farklı e-sigaralar için ürettiği elektronik sigara likiti içerikleri pek çok farklı nikotin seviyesi, PG / VG oranı ve şişe tipiyle karşımıza çıkıyor. Yine de Nasty Juice E-likit içeriklerinin en öne çıkan aroma çeşitleri arasında limonata – nane – meyve aromalarından oluşan bir karışım ile Bad Blood, ASAP Grape, Wicked Haze, Green Ape geliyor. Likit içeriklerinin “okside” olmasını engelleyen siyah / mat 60 ML’ lik şişe, çocuk kilitli kapak, 70 VG / 30 PG veya 80 VG / 20 PG değerlerindeki PG / VG oranı ile Nasty Juice e-likit içerikleri, piyasada “premium e-likit” tabirinin karşılığını verebilen ender üretici firmalardan bir tanesi.

Eğer şişe tasarımına, graik tasarıma önem veren biriyseniz Nasty Juice’ un klasik e-likit aromalarının saklandığı alüminyum şişeler sizlerin de dikkatini ilk bakışta çekecek. Birbirinden renkli ve güzel görsel ve illustrasyonlarla bezenmiş olan Nasty Juice şişelerinin bazı e-sigara severler tarafından koleksiyon için toplandığını söylemekte fayda var.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.