Kategoriler
Sepetim

Temco Tel

TEMCo Kanthal A1 Sarım TeliTemco markasına ait kendi coilinizi sarmanızı sağlayan yüksek ısıya dayanıklı tel çeşididir. 22GA / 24GA / 26GA / 28GA / 30GA /32GA gibi seçenekleri bulunmaktadır. İçim şeklinize göre (MTL veya DL) tele kalınığını seçebilirsiniz.Tel Uzunluğu: 30 Feet (9,14 Metre)Paket İçer..
150,00TL
TEMCO Kanthal A1 Coil Rezistans Teli 10m (26ga/28ga/30ga/32ga) TEMCO Kanthal A1 Coil Rezistans Teli 10m (26ga/28ga/30ga/32ga)
Stokta yok
TEMCO Kanthal A1 Coil Rezistans Teli 10m (26ga/28ga/30ga/32ga)Kanthal A1 coil rezistans telleri, yüksek ısıda dahi en asgari oksidasyona sebebiyet vermesiyle tüm elektronik sigaralarda kullanılabilen en yaygın teldir. Maksimum 1400C sıcaklıkta dahi özelliğini kaybetmeden işlevini yerine getirebilir...
Tükendi.
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Elektronik sigara dünyasındaki diğer e-sigara ve e-sigara yan ürünleri üreten diğer üretici firmaların aksine Temco Tel, ülkemizde rezistanlı tel başta olmak üzere bir elektronik sigara kullanıcısının ihtiyacını duyduğu tüm ürün tiplerini üreten bir üretici firmadır. Temco’ nun ürettiği elektronik sigara yan ürünleri arasında atomizer tank camını koruyan rubber bandlar, e-sigara kullanıcılarının içim deneyimlerini üst seviyeye çıkaracak drip tip (ağızlık) tipleri, bir RBA atomizer tankın coil (bobin) yapısını kendi başınıza oluşturabilmek için ihtiyaç duyduğunuz organik muji japon pamuk ve farklı materyallerden üretilmiş TEMCo Tel çeşitleri, nitecore şarjlı pil şarj aleti ve yine RBA atomizerlerde coil yapısını kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz seramik uçlu cımbız gibi bir kullanıcının ihtiyacını duyduğu hemen her türlü ürüne ulaşabilirsiniz. Elbette Temco’ nun bu ürün sınıfları arasından en dikkat çekeni TEMCo Tel. Çünkü farklı rezisdans özelliklerine sahip olan bu tel sayesinde farklı içim şekilleri için coil sarımı yapabiliyorsunuz. Diğer dikkat çeken TEMCo ürünleri arasında ise Yerli Üretim Kuro Sarım Kiti öne çıkıyor.

TEMCo Tel ile eğer bir RBA yani “re – buildable atomizer” kullanıyorsanız, kendi coil yapılarını oluşturmanız mümkün. TEMCo Tel malzeme olarak farklılık gösteriyor ve birçok tel tipi, e-sigara dünyasında kullanışlı olması nedeniyle sık sık tercih edilen “kanthal”dan oluşuyor. Direnç seviyelerini değiştirmek için TEMCo Tel Kanthal A1 24 ga, TEMCo Tel Kanthal A1 26 ga, TEMCo Tel Kanthal A1 27 ga veya 28 ga seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Aynı şekilde titanyum, SS316L, Nichrome gibi TEMCo Tel çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Özellikle tel tipleri kafanızı karıştırıyorsa, TEMCo Tel çeşitlerine isim veren isimlere de açıklık getirelim. Bunlardan “nichrome” adından da anlaşılabileceği üzere nikel ve krom alaşımından oluşuyor. Nichrome tel ile sardığınız coil yapılarını Ni200 gibi içim modlarında kullanabilirsiniz. İçim modlarının ayarlanabildiği e-sigara modellerine mod e-sigara denildiğini unutmayın. Yine SS 316L ise, 316 tipi paslanmaz çelik anlamına gelir ve kalitelidir. SS316 tipi paslanmaz çelik teller, paslanmaya karşı diğer versiyonlardan daha dayanıklıdır. Peki TEMCo Tel makaralarındaki 26 ga / 28 ga gibi ifadeler ne anlama geliyor?

TEMCo Tel çeşitleri başta olmak üzere farklı sarım tellerinde karşımıza çıkan tel makaralarındaki “ga” ile biten sayısal değerler, o sarım telinin çapını ifade etmek için kullanılır. Daha yüksek çaptaki tel tipleri daha yüksek oranda direnç (rezisdans) sundukları için özellikle MTL (sigara içimi) için tercih edilirler.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.