Kategoriler
Sepetim

VapeFly

VapeFly Cotton Clouds PamukJaponya'dan %100 organik pamuktan üretilen Vapefly Cotton Clouds, coil yapımı için yüksek kaliteli organik pamuktur. Kendine has kutu yapısı sayesinde uygun maliyetli ve israfsızdır. Ağartılmamış ve kokusuzdur.Özellikleri: Toplam Uzunluk : 1.5M Genişlik: 3.0mm %100 ..
200,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

E-sigara söz konusu olduğunda Çin’ in tartışmasız bir üstünlüğü olabilir. İlk e-sigara cihazının Çin’ de üretildiği düşünüldüğünde bu çok da sürpriz değil. 2014 Yılında kurulan ve merkezi Çin Shenzhen’ de bulunan VapeFly, e-sigara ve bağlantılı ürünleri üreten bir elektronik sigara üreticisi. Aralarında mod e-sigara kiti, atomizer tank, e-sigara aksesuarları, pod e-sigara üreten VapeFly’ ın daha çok atomizer tank modelleri ile gündeme geldiğini söyleyebiliriz. MTL (sigara içimi) veya DTL (nargile içimi) için ürettiği uygun ürünlerle dünya üzerindeki çoğu elektronik sigara kullanıcısı tarafından kullanılan VapeFly ürünleri sizlerle.

Aralarında Galaxies, Core RTA, Pixie RTA, Brunhilde, Brunhilde RTA, Kriemhilde, Holic RTA gibi atomizer tanklar bulunan VapeFly ürünlerinin pek çok farklı kategori ile tüketicilerin karşısına çıktığını söyleyebiliriz. VapeFly atomizer tank modellerinin bazı serileri, MTL ve DTL kullanıcıları için farklı olarak çeşitlilik gösterebiliyor. Örneğin Brunhilde Serisi’ nin RTA ve Top Coiled olmak üzere birden fazla versiyonu bulunabiliyor. Atomizer tanklardaki bu çeşitlilik bizlere VapeFly’ ın buhar deneyimini ne kadar önemsediğini gösteriyor. VapeFly tarafından üretilmiş elektronik sigara kit modelleri arasında Kriemhilde Kit ve Galaxies MTL Starter Kit modelleri bulunuyor. Eğer sigara içimi e-sigara kullanmaya başlamak isterseniz özellikle Galaxies MTL Starter Kit’ i tercih edebilirsiniz.

TGO Pod Mod, Jester Pod Mod ise, firmanın pod e-sigara kategorisindeki modelleri arasında geliyor. Bildiğiniz gibi bugün irili ufaklı pek çok e-sigara ve elektronik sigara aksesuarı üreticisi pod sistem elektronik sigara deneyimini yakalamak adına, bu alanda çeşitli modeller piyasaya sürüyorlar. Kriemhilde mod gövde, e-sigara aksesuarları ve RBA atomizer tanklarda coil (bobin) sarmak için tercih edebileceğiniz sarım kitleri, VapeFly’ ın diğer ürün çeşitleri arasında bulunuyor.

Eğer siz de hazır coil (bobin) yerine kendi coil sarımlarınızı yapabilmek ve aromadan / buhardan hak ettiğiniz lezzeti almak için, kendi coillerinizi sarmak isterseniz RBA atomizer kullanmanız gerekiyor. Ancak RBA atomizer tanka ek olarak sarım teli, organik pamuk ve sarım ekipmanlarına da ihtiyacınız var. VapeFly, dünyadaki elektronik sigara kullanıcılarının kullanımı için kaliteli organik pamuk üreten firmanın Cotton Cloud, Firebold Cotton, Firebold Mixed Cotton seçeneklerini deneyebilirsiniz.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.