Kategoriler
Sepetim

Vaporesso

Vaporesso GT Yedek Coil (NRG/ Revenger/ Swag/ Switcher) (3 Adet)Vaporesso GT Coil serisi aşağıdaki atomizerleri desteklemektedir:* Vaporesso NRG Atomizer 3,5ml - 5ml - 2ml (Vaporesso Revenger, Vaporesso Revenger Mini, Vaporesso Revenger X, Vaporesso Swag, Vaporesso Switcher, Vaporesso Sky Solo,..
690,00TL
Vaporesso QF Meshed/Strip Yedek Coil (LUXE/ SKRR Tank) (3 Adet)Uyumlu Olduğu Cihazlar: Vaporesso LUXE 220W, Vaporesso SKRR Sub-Ohm Tank, Vaporesso QF SOLO Starter Kit, Vaporesso SKY SOLO Starter KitVaporesso QF Coil Özellikleri:Keten ve Pamuk Kullanılarak Üretilmiştir0.2ohm QF Meshed - Watt Aralığı:..
650,00TL
Sky Solo Plus Atomizer Yedek Cam 8MLBu cam sadece Sky Solo Plus atomizeri ile uyumludur. Hangi camı alacağınıza tam olarak emin değilseniz lütfen satış ekibimiz ile iletişime geçmeden sipariş geçmeyiniz. Ürün orjinal kutusunda, görsellerde görüldüğü gibi tarafınıza kargolanmaktadır.Verimli Bubble Ta..
150,00TL
Vaporesso GT Mesh Coil 0.18oHm ( Swag/ Polar/NRG/ Revenger) (3 Adet)Vaporesso GT Mesh Coil serisi aşağıdaki atomizerleri desteklemektedir:* Vaporesso NRG Atomizer 3,5ml - 5ml - 2ml (Vaporesso Revenger, Vaporesso Revenger Mini, Vaporesso Revenger X, Vaporesso Swag, Vaporesso Switcher, Vaporesso ..
690,00TL
Vaporesso GTi Yedek Coil (5 Adet)Bu Ürün Aşağıdaki Cihazlar ile Uyumlu Çalışmaktadır: Vaporesso Target 100 & Vaporesso Target 200 DİKKAT! Kartuşları Likit ile Doldurduktan Sonra Coil İçerisindeki Seramik/Pamuk Malzemelerinin Likiti Tam Emmesi İçin Minimum 30 Dakika Bekle..
750,00TL
Vaporesso GTX 26 POD (2 Adet)Bu Ürün Linkteki Cihaz ile Uyumlu Çalışmaktadır: Vaporesso Luxe 80W - Vaporesso GTX GO 80WDİKKAT! Kartuşları Likit ile Doldurduktan Sonra Coil İçerisindeki Seramik/Pamuk Malzemelerinin Likiti Tam Emmesi İçin Minimum 30 Dakika Bekleyin. Bu Bekleme Esna..
700,00TL
Vaporesso GTX Coil (5 Adet) (Target PM80)DİKKAT! Bu Ürün Aşağıdaki Cihazlar ile Uyumlu Çalışmaktadır:Vaporesso Target PM80 Pod Mod KitVaporesso Target PM80 SEVaporesso GTX GO 40Vaporesso GTX GO 80Vaporesso Swag PX80Vaporesso Luxe 80SVaporesso Luxe 80Vaporesso GTX Coil Özellikleri:GTX 0.2oHm Mesh Coi..
700,00TL
Vaporesso GTX GO 40W Pod KitSizi GTX GO serisinden bir başka yeni ürünle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz, Vaporesso GTX GO 40 Pod Kit, aynı zamanda bir Pen tarzı pod cihazda Type-C hızlı şarjın ilk uygulayıcısıdır. GTX GO'nun şekli ve kompakt boyutunun yanı sıra metal ve kauçuk kaplamaya sahip ola..
1.350,00TL
Vaporesso GTX GO 80W Pod KitSizi GTX GO serisinden bir başka yeni ürünle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz, Vaporesso GTX GO 80 Pod Kit, aynı zamanda bir Pen tarzı pod cihazda Type-C hızlı şarjın ilk uygulayıcısıdır. GTX GO'nun şekli ve kompakt boyutunun yanı sıra metal ve kauçuk kaplamaya sahip ola..
1.500,00TL
Vaporesso GTX POD 22 Yedek Kartuş (2 Adet)Vaporesso GTX Pod 22, Vaporesso GTX Go 40 Kit için özel olarak tasarlanmıştır ve kullanım kolaylığı nedeniyle göz alıcıdır. İster GTX Go 40 kitini kullandıktan sonra kartuşu değiştirmeniz gerekse de tadını değiştirerek eğlenceyi değiştirmek istiyorsanız, GTX..
700,00TL
Vaporesso LUXE Q Kartuş (4 Adet) Vaporesso LUXE Q Kartuş (4 Adet)
%13
İndirim
Vaporesso LUXE Q Kartuş (4 Adet)Luxe Q kartuşları, kullanıcılara 2ML ve 3ML olmak üzere iki farklı sıvı kapasitesi sunarak, farklı vaping ihtiyaçlarına cevap veriyor. Birden fazla cihazla uyumlu bu kartuşlar, esnek kullanım imkanı sağlıyor. Önceki versiyonları ikili paketler halinde sunulan Luxe Q k..
650,00TL 750,00TL
Vaporesso LUXE Q2 Kit (1000mAh) Vaporesso LUXE Q2 Kit (1000mAh)
%10
İndirim
Vaporesso LUXE Q2 Kit (1000mAh)Vaporesso LUXE Q2 Pod Sistemi, 1000mAh'lık güçlü bir pil ve LUXE Q Pod'larla uyumlu olarak saf lezzet sunma özelliği ile dikkat çekiyor. Dayanıklı çinko alaşımı gövdesi, suni deri kaplama ile zenginleştirilerek lüks bir görünüm ve hissiyat sunar. Anında ısıtma ve üst d..
1.300,00TL 1.450,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 84 (7 Sayfa)

Vaporesso elektronik sigara modelleri, e-sigara kullanmakta olan herkesin mutlaka bir kere kullandığı veya en azından ismini mutlaka duyduğu elektronik sigara markalarından birisidir. Piyasadaki dev markaların arasında ismi sürekli geçen Vaporesso Elektronik Sigara modelleri, kullanışlı, üstün teknoloji ürünü, yedek parçası veya atomizer tank coil yapıları kolayca bulunabilen cihazlar olarak biliniyorlar. Son yıllarda piyasanın diğer markalarında olduğu gibi çeşitli pod sistem e-sigara cihazlarıyla da karşımıza çıkan Vaporesso, 2006 Yılında e-sigara dünyasına merhaba dedi. Özellikle tek pil ile çalışan SWAG Kit, SWAG Kit 2 ve Çift Pil ile çalışan efsane haline gelmiş olan Revenger X gibi çeşitli modellerle Vaporesso elektronik sigara pazarının yakından takipçisi olan kullanıcıları memnun bırakmayı başardı.

Günümüzde bir Vaporesso Elektronik Sigara modelleri arasında en başarılı ve kullanışlı bulunanların arasında yukarıda saydığımız modeller geliyor. 14 yıllık deneyimi ile Vaporesso Elektronik Sigara modelleri, piyasanın devleri olarak isimlendirilen SMOK, Joyetech, Eleaf gibi markalara kafa tutmaya ve hatta onlardan bir adım öne geçerek “premium elektronik sigara” ünvanını hak edebilecek bir seviyeye geldiler. Bu firmanın en öne çıkan karakteristik özelliklerinden birisi de elbette, piyasada çok sevilen / tutulan elektronik sigara modellerinin yenilerini üretmesidir. Bunların en yenilerinden birisi, box mod olarak sınıflandırılan ve tek bir 18650 şarjlı pille çalışan Vaporesso SWAG Kit. İkincisi de dünyadaki pek çok kullanıcı tarafından kullanılmaya devam eden bu cihaz, SWAG II olarak kullanılmaya devam ediyor. Vaporesso Target, Revenger gibi modellerin de benzer şekilde yeni versiyonlarının bulunduğunu söylemek mümkün. SMOK ‘un ürettiği çift pilli Alien Serisi’ ne rakip olarak üretilen ve özellikle premium likit / sub ohm içim (nargile içimi) konusunda standartları belirleyen Vaporesso Elektronik Sigara kategorisinin yıldızı Revenger’ ın Revenger Mini, Revenger X gibi çok farklı modelleri üretildi ve hala kullanılmaya devam ediyor.

Zaman değiştikçe elbette Vaporesso Elektronik Sigara modelleri de değişime uğradı. Pazarı derinden sarsan “pod” devrimi, diğer üretici firmaları olduğu kadar Vaporesso’ yu da etkiledi. Aralarında GENN, GENN X, XROS, Zero Pod, Target PM80 gibi modellerin de bulunduğu pod cihazlar, Vaporesso Elektronik Sigara denilince akla gelen model serilerinden olan Tarot, Target model serileri kadar başarılı ve kaliteli.

Pod veya mod, kaliteli ve kullanımı kolay bir elektronik sigara arıyorsanız ve markalar arasından karar veremiyorsanız, Vaporesso Elektronik Sigara modellerini mutlaka inceleyin ve kararınızı sonra verin. Vaporesso Target, Osmall, Renova Zero, Tarot veya Swag... Kendi içim beklentinizi karşılayabilecek kaliteli bir model mutlaka bulacaksınız.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.