Kategoriler
Sepetim

Wotofo

Wotofo Serpent Mini Atomizer Tank 22mm Wotofo Serpent Mini Atomizer Tank 22mm
Stokta yok
Wotofo Serpent Mini Atomizer Tank 22mmWotofo Serpent Mini Atomizer Tank Özellikleri:Wotofo Serpent Mini, Bir RTA Atomizer Modelidir. Bu Terim Coil (Bobin Sarımını Kendinizin Yapabilmesine Olanak Verir)Atomizer Tank, Kullanımı Kolay Ve Sızdırmayan Bir Model Olduğu İçin E-Sigara Kullanıcıları Arasında..
Tükendi.
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Elektronik sigara dünyasındaki macerasına 2012 Yılında başlayan Wotofo, aralarında MTL atomizer tank modelleri başta olmak üzere pek çok farklı ürün ve e-sigara aksesuarının bulunduğu geniş bir ürün yelpazesine sahip. Wotofo Elektronik Sigara modelleri ise, dünyanın dört bir yanında fiyat / kalite performansına dikkat eden e-sigara kullanıcılarının buhar ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Wotofo Elektronik Sigara modellerindeki bu fiyat / kalite oranı aynı zamanda yine Wotofo’ nun ürettiği atomizer tank modellerine de yansıyor. Eğer siz de aralarında Serpent Mini gibi efsanelerin bulunduğu atomizer tankları kullanmak isterseniz, Wotofo’ yu tercih edebilirsiniz. Merkezi diğer e-sigara ve yan ürün üreticilerinde olduğu gibi Çin’ de bulunan Wotofo, aynı zamanda sarım teli ve diğer sarım ekipmanları konusunda da başarılı olarak isimlendirebileceğimiz bir firma.

Wotofo Elektronik Sigara modelleri temelde iki ana sınıfa ayrılıyorlar. Bunlardan birincisi, tek pille çalışan, ergonomik ve küçük olmasına karşın başarılı bir MTL / sigara içimi deneyimi sunan Box Mod Wotofo Elektronik Sigara Sınıfı. Diğer box mod e-sigara modellerinde olduğu gibi, tek bir 18650 şarjlı pille çalışan bu modeller arasında Wotofo Dyadic, Wotofo Recurve gibi modeller geliyor. Yine her box mod Wotofo Elektronik Sigara modelinin aynı zamanda bir de “Squonk” versiyonunun da bulunduğunu eklemekte fayda var. Buna ek olarak Wotofo’ nun en iddialı olduğu konulardan birinin de atomizer tanklar olduğundan söz etmiştik. MTL ve Sub Ohm olmak üzere temelde iki gruba ayrılan Wotofo Atomizer Tank modellerinden en çok öne çıkanların başında elbette Wotofo Serpent Mini geliyor. Wotofo Flow, Wotofo Nexmesh, Wotofo Flow Pro gibi atomizer tanklar özellikle nargile içimi için ihtiyaç duyulan performansı fazlasıyla sağlayabiliyor.

Yine Wotofo Elektronik Sigara Modellerinin “Starter Kit” kategorisi içinde bulunan Wotofo Flow One, Mod Flux Kit gibi mod elektronik sigara modelleri oldukça başarılı. Firmanın atomizer tank sınıfı içinde yer alan RDA, RDTA ve RBA kategorilerinde ise pek çok farklı atomizer tankı bulmak mümkün. Bunula birlikte “aksesuarlar” kısmından Wotofo Elektronik Sigara aksesuarlarıne ve yan ürünlerine ulaşabilmeniz mümkün.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.